Beátka

14. října 2015
Beátka

Tak tohle je Beátka, ale říkáme jí Bety, Betko nebo Beát a dali jsme jí přezdívku Kudla. Prostě slyší na vše! Ona to miluje a připadá jí to legrační.

Beát se narodila a dva roky byla v pohodě, potom se začaly projevovat vývojové odchylky. Nakonec nám až v 10 letech diagnostikovali Rettův syndrom.

Bety je velice usměvavá a společenská, miluje legraci a rošťačení. K jejím zálibám patří listování v časopisech, kreslení, hraní karet, ale i koukání na televizi. Jejím rituálem se stalo každodenní sledování pohádky S čerty nejsou žerty. Kromě toho miluje vodu. V létě je neustále jako máčák. Rekord udělala v tom, že se naučila jezdit na kole.

Beát navštěvuje pomocnou třídu a je tam šťastná, má kolem sebe ty nejbáječnější lidičky. A jestli se někdy dostanou na tyto stránky, tak bych jim touto cestou chtěla poděkovat za vše, co dělají pro celou školu a všechny dětičky. Děkuji Vám, zaměstnancům školy v Sluneční ulici.

Teď má Beátka jednoho sourozence, též holčičku. Jsou od sebe 8 let, ale dokážou si spolu vyhrát. Sestřička má na ni velice dobrý vliv, což můžu porovnat s dobou, když jsme byly samy. Pořídili jsme jí též psíka, jmenuje se Dyk. Je to její nerozlučný kamarád a hlídač. J e vychovaný tak, aby Beát neublížil, právě naopak. Beát má také milující babičku a dědečka, kteří jí věnují spoustu času. Což je pro Bety velký přínos.

Tak to bylo ve zkratce vše o naší Kudle, kterou všichni moc milujeme, je to takové naše sluníčko.