Adventní setkání v Zahrádce

Datum: 2. prosince 2016 od 15:00 do 17:30
Místo: ZŠ Zahrádka Praha
Organizátor: Rett Community a ZŠ Zahrádka
Web: www.zszahradka.cz

Setkání rodičů, pedagogů a přátel dívek s Rettovým syndromem.

Adventní setkání v Zahrádce

Začátkem prosince se v ZŠ Zahrádka uskutečnilo další velmi příjemné setkání rodičů a přátel dívek s Rettovým syndromem. Na jaře jsme s ergoterapeutkou IC Zahrada Bc. Růženkou Kroupovou otevřeli téma ergoterapie a protože jsme jej ani zdaleka nevyčrepali, rovnou jsme se domluvili na pokračování.  Tetokrát jsme se věnovali BAZÁLNÍ STIMULACI. Návodně, prakticky a sami na sobě, což všichni velmi kvitovali. Růžence moc děkujeme.

Zároveň jsme v rámci setkání přivítali Mgr. Zdeňku Mullerovou, zástupkyni nadace SANAFRIENDS, která s naším spolkem dlouhodobě spolupracuje a která pěti dívkám s Rettovým syndromem věnovala iPad. Moc děkujeme!!

Na setkání se objevili i studenti z Fakulty multimediálních studií UTB ve Zlíně, kteří pro naše rodiny chystají charitativní galavečer. Vděčíme jim za krásné fotky.

Alespoň nachvíli za námi přišly i studentky medicíny, které chtěly poznat dívky s Rettovým syndromem a jejich rodiny, i jim děkujeme za hlubší zájem o problematiku.

Setkání bylo jako vždy moc příjemné a díky milým dámám ze Zahrádky jako vždy perfektně připravené, domácké a milé, i jim patří naše poděkování.

Za spolek Rett Community Lenka Kohoutková